Read more about the results of the 2020 transparency and accountability rankings
01 April 2019, 00:00
ЧИ СТАТИ ПОКРОВУ ЛІДЕРОМ РЕЙТИНГУ ПРОЗОРОСТІ МІСТ?

Програма Прозорі міста / Transparent Cities, що впроваджується за підтримки програми USAID/ ВзаємоДія, провела відкриту лекцію «Змінюючи покров: як громада може вплинути на діяльність міськрад» та презентацію програми Прозорі міста в місті Покров. Захід проходив в рамках проекту «ТІ Україна: Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції». Нашою метою було збільшити аудиторію потенційних активістів, що працюють у сфері розвитку прозорості в своїх містах та готові брати участь у процесах прийняття рішень.

27 березня місцеві активісти Покрова та представники програми Прозорі міста обговорили перемоги та поразки міста Покров та його перспективи на всеукраїнській арені в контексті боротьби з корупцією, а також про можливості громади вибороти для міста звання прозорого, відкритого та комфортного для життя.

Денис Селін з платформи «Громадський контроль» розповіли також про свої успіхи у співпраці з міською радою Покрова – за пів року спільними діями вдалося підвищити прозорість у місті на 50 балів та вивести місто на 4 сходинку Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України.

Катерина Цибенко, представниця Transparency International Україна презентувала загальні бали Покрова у Рейтингу прозорості міст, а також перелік рекомендацій, які необхідно втілити місту.
Крім цього, Анатолій Котов презентував діяльність Програми Transparent Cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Україна.

В результаті відкритої лекції ми заохотили 26 громадян – активістів, представників міської ради, студентів та інших громадян – долучатися до життя міста. Ми також запросили аудиторію на наступний захід у Покрові – пограти в настільну гру, яка має допомогти людям брати активну участь у процесах прийняття рішень та забезпечувати прозорість влади у різних сферах, використовуючи різноманітні інструменти громадської відповідальності.

Other news