Від чого залежить прозорість?

13.08.2019
Від чого залежить прозорість?

Чи може бути шлях до прозорості легким? Однозначно ні!

Підвищення прозорості передбачає залучення до роботи всіх підрозділів міської ради. Очільникам міст потрібно готувати підлеглих не тільки до активної роботи, а й до оприлюднення її результатів.

Ми маємо вже доволі багато історій успіху у втіленні принципів прозорості на місцях. Сьогодні ділимося з вами черговим порівнянням з нашого рейтингу.

Далі розкажемо, як містам вдалося зробити такі разючі ривки з 91 місця на 4 місце, та з 87 на 98.
 

Отже, Покров у рейтингу 2017 року мав 18,3 бала, але досяг прогресу в прозорості, що дійсно вражає. Протягом року місто впровадило зміни у всіх сферах діяльності міської ради. Зокрема, Покровська міська рада суттєво покращила прозорість управління комунальним майном, роботи комунальних підприємств та участі громадян в ухваленні рішень. У підсумку місто отримало 67,95 бала та посіло 4 місце в Рейтингу.
 

Світловодськ же у 2017 році отримав 19,4 бала, а у 2018 додав у свою скарбничку аж 1,6 бала. Через це опустився з 87 на 98 сходинку в Рейтингу.
Місто не виконало жодної рекомендації у сфері професійної етики та конфлікту інтересів, діяльності комунальних підприємств та соціальних послуг. А в деяких сферах Світловодськ навіть погіршив свої результати!

Міста-аутсайдери рейтингу можуть як завгодно багато говорити про неможливість втілення принципу прозорості. 
Ми ж знову і знову будемо розвінчувати ці міфи, через такі приклади!

Інші публікації