Майстер-клас для представників міськрад “Електронні ресурси на поміч міськрадам: як використати їх потенціал у взаємодії з громадою та у внутрішній роботі ради”

08.08.2018
Майстер-клас для представників міськрад “Електронні ресурси на поміч міськрадам: як використати їх потенціал у взаємодії з громадою та у внутрішній роботі ради”

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації ТransparencyInternational запрошує представників міськрад на Майстер-клас “Електронні ресурси на поміч міськрадам: як використати їх потенціал у взаємодії з громадою та у внутрішній роботі ради”. Захід проходить в рамках проекту «Клуб прозорих міст», ціллю якого є наснажувати міста до досягнення високих показників прозорості та розповсюдження практики серед інших міст України.

На заході ми розкажемо чи можливо зробити ефективний сайт міськради за 10 тис. грн, як комунікувати з активістами так, щоб всі залишилися у виграші, як оптимізувати обмін реєстрами між структурними підрозділами міськради та багато іншого.

Крім того, спеціальний гість з міськради Мадриду Мігель Арана презентує платформу по залученню громадян //decide.madrid.es/. На ній містяни можуть пропонувати вирішення важливих для них проблем у місті та долучатися до їх вирішення, а міськрада збирає та втілює ці пропозиції. Платформа використовується в багатьох країнах і може допомогти і вашому місту стати кращим.

 Запрошуються учасники з таких областей: Івано-Франківська; Тернопільська; Хмельницька; Чернівецька; Закарпатська; Львівська, Рівненська, Волинська.

 Захід відбудеться у Львові 28 серпня, вул. Героїв УПА, 80 (ITEA HUB) //iteahub.com/. Реєстрація з 9.00. Для участі в заході обов’язка реєстрація //goo.gl/forms/VxhxSxyvlKfJbJeI2 . Дедлайн реєстрації – 20 серпня. Учасникам забезпечується харчування, роздаткові матеріали на час проведення заходу. Звертаємо вашу увагу, що вартість проїзду на захід не відшкодовується.

Експертами заходу будуть  Станіслав Гайдер – Начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради та Володимир Кондзьолка –Директор комунальної установи «Інститут міста Дрогобича». Вони як ніхто знають все про прозоре самоврядування та ефективні комунікації з громадою, адже саме Дрогобич займає перше місце у Рейтингу прозорості 100 міст України, укладеному Transparency International.

Спеціальний гість – Miguel Arana Catania – Директор програми участі, Міська рада Мадриду (Іспанія);

Захід організований програмою Прозорі міста/Transparent cities у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Програма заходу у доданому файлі 

Контакт для медіа:

Аліна Кобенко,

менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org