01 жовтня 2018, в 21:00
ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЙТИНГУ ПРОЗОРОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНОГО СЕКТОРУ. ЖИТОМИР

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації TransparencyInternational в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст Україниметою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, що відбудеться 23 жовтня 2018 р. о 15.30 у місті Житомир за адресою Замковий Майдан, 5/8.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Житомир. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

  1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Україна
  2. Анатолій Котов, координатор проекту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”.

Також на заході будуть присутні представники міської ради м. Києва, а також представники бізнес-асоціацій.

 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: //goo.gl/forms/3j3RoYcXsijzsRyn2

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проекту, ел.адреса kotov@ti-ukraine.org, м.т. 0973984638

 

 

Щиро сподіваємось побачити Вас серед гостей нашого заходу!

Інші новини