Рейтинг підзвітності 50 міст України

Рейтинг підзвітності міст України дозволяє оцінити, наскільки задекларовані у нормативно-правових актах і публічній комунікації зобов'язання міської влади співмірні із практикою та реальним досвідом жителів громади. Методологія оцінки підзвітності створена і випробувана у межах пілотного дослідження 10 міст України у співпраці з громадською організацією "Центр громадського моніторингу та досліджень" та громадською організацією "Платформа Громадський Контроль".

 

Рейтинг охоплює 50 міст України, з них 5 міст – лідери Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України та ще 45 міст у порядку спадання кількості населення*.

Методології досліджень ви можете знайти за посиланнями:

Методологія рейтингування підзвітності міст - 2020

Методологія рейтингування підзвітності міст-2021

Результати досліджень:

Рейтинги прозорості та підзвітності міст - 2020

Рейтинги прозорості та підзвітності міст - 2021

 

* міста Сєвєродонецьк і Лисичанськ не були включені до рейтингування, оскільки повноваження органів місцевого самоврядування в них здійснюють військово-цивільні адміністрації. Індикатори підзвітності розроблені для оцінки діяльності виборних міських рад та їх органів, тому дані міст наразі не можуть бути оцінені у межах рейтингування. Натомість до оцінювання включені Ніжин (наступне за розміром місто) та Рубіжне (для репрезентації Луганської області у Рейтингу).

100
0
0