База даних рейтингувань 2017-2020

База даних рейтингування прозорості містить результати щорічного рейтингування 100 міських рад найбільших міст України за чисельністю населення.

 

У 2017 і 2018 році робота органів місцевого самоврядування оцінювалася у 13 сферах: «Інформація про роботу органу місцевого самоврядування»; «Доступ та участь»; «Закупівлі»; «Житлова політика»; «Фінансова та матеріальна допомога, гранти»; «Соціальні послуги»; «Кадрові питання; «Антикорупційна політика та професійна етика»; «Землекористування та будівельна політика»; «Комунальні підприємства»; «Комунальне майно»; «Освіта».

 

У 2019 році до 13 сфер прозорості міст додано ще одну – «Інвестиції та економічний розвиток».

 

Дані містять результати досліджень з 2017 (перше рейтингування) до 2020 року у форматі xlsx.

 

База даних рейтингування підзвітності містить результати першого оцінювання 50 міст України у 2020 році. 

 

 

Методологія рейтингування прозорості

 

Методологія рейтингування прозорості розроблена громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна», акредитованим представником глобального руху Transparency International, спільно з Інститутом Політичної Освіти на основі адаптованої методології вимірювання муніципальної прозорості Transparency International Slovakia.

 

Методологія рейтингування прозорості міст 2021

Методологія рейтингування прозорості міст 2020

Методологія рейтингування прозорості міст 2019

Методологія рейтингування прозорості міст 2018

Методологія рейтингування прозорості міст 2017

 

Методологія рейтингування підзвітності

 

Методологія підзвітності розроблена командою програми «Transparent cities/Прозорі міста» громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна», спільно з командами організацій громадянського суспільства «Платформа Громадський Контроль» та «Центр громадського моніторингу та досліджень». 

 

Методологія рейтингування підзвітності міст 2021

Методологія рейтингування підзвітності міст 2020

 

Методологія вимірювання прозорості інвестиційного сектору

 

Рейтинг прозорості інвестиційної сфери має на меті підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері. Методологія була укладена після консультацій з представниками бізнес асоціацій, зацікавлених ГО та органів влади, які надали свої пропозиції індикаторів.

 

Методологія вимірювання прозорості інвестиційного сектору 2018