База даних рейтингувань 2017-2021

База даних рейтингування прозорості містить результати щорічного рейтингування 100 міських рад найбільших міст України за чисельністю населення.

У 2017 і 2018 році робота органів місцевого самоврядування оцінювалася у 13 сферах: «Інформація про роботу органу місцевого самоврядування»; «Доступ та участь»; «Закупівлі»; «Житлова політика»; «Фінансова та матеріальна допомога, гранти»; «Соціальні послуги»; «Кадрові питання; «Антикорупційна політика та професійна етика»; «Землекористування та будівельна політика»; «Комунальні підприємства»; «Комунальне майно»; «Освіта».

У 2019 році до 13 сфер прозорості міст додано ще одну – «Інвестиції та економічний розвиток».

Дані містять результати досліджень з 2017 (перше рейтингування) до 2021 року у форматі xlsx.

База даних рейтингування підзвітності містить результати оцінювання 50 міст України у 2020-2021 роках. 

У 2022 році щорічні рейтингування не проводилися у зв'язку з повномасштабним вторгнення росії в Україну. Натомість програма провела дослідження стану прозорості 70 міст України в умовах дії воєнного стану за новою методологією. Це дослідження стану прозорості міст в умовах війни не є лінійним продовженням Рейтингування прозорості, оскільки методології суттєво відрізняються за шкалами оцінювання та мають іншу кількість індикаторів.