26 листопада 2020, в 17:02
У Transparency International Ukraine оприлюднили дату презентації платформи прозорості та підзвітності місцевої влади

Команди Transparent cities/Прозорі міста та Transparency International Ukraine запрошують на презентацію платформи прозорості та підзвітності місцевої влади. Це – новий інструмент взаємодії жителів громад, громадських організацій та міських рад.

На презентації ми продемонструємо платформу і розкажемо про її стратегічні та найближчі задачі разом з партнерами проєкту Центр громадського моніторингу та досліджень та Громадський Контроль.

Платформа дозволяє спільними зусиллями удосконалювати підзвітність місцевої влади у 14 ключових сферах діяльності: освіта, інфраструктура, комунальне майно, закупівлі, тощо.

Жителі громад отримають можливість оцінювати підзвітність та залишати відгуки. Вони допомагатимуть представникам органів влади оперативно фокусуватись на викликах, бути на одній хвилі з громадою, точково залагоджувати і системно працювати над маркерами підзвітності.

Міські ради у свою чергу отримають технологічний інструмент для облікування пропозицій, критики чи зауважень у темі підзвітності, а також для роботи з ними. 

На платформі кожна міська рада зможе створити профіль і послуговуючись ним реагувати на відгуки громади.

Гостей програми презентації оголосимо вже незабаром.

Чекаємо на вас у формі реєстрації. Подія відбудеться онлайн. Трансляції будуть доступними у Zoom та на Facebook Live. Посилання на трансляцію у Zoom зареєстрованим учасникам відправимо на пошту.

Онлайн-платформа створюється у рамках проєкту програми «Онлайн-платформа TransparentCities: взаємодія громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування для кращої підзвітності та належного врядування». Проєкт фінансується Європейським Союзом та виконується Transparency International Ukraine.

Інші новини