01 квітня 2019, в 21:00
Прозорий Покровськ: виклики та перспективи

Представники міськради Покровська звернулися до Transparency International Україна із проханням презентувати в місті рейтинг прозорості 100 міст України.

Організація з радістю підтримує прагнення влади міста до прозорості й організовує презентацію рейтингу у Покровську. Запрошуємо на захід представників влади, громадських активістів та журналістів, а також усіх зацікавлених у прозорості міста.

 

Захід відбудеться 16 квітня з 13:00 до 15:00  у приміщенні Центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченко, срібна зала (м. Покровськ, вулиця Европейська, 22). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: //forms.gle/7JNXHx38tYa5URJU9

 

Команда аналітиків ТІ Україна уклала Рейтинг прозорості 100 найбілших міст України за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

 

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Покровськ продемонстрував не найкращі результати. Місто посіло 89 місце та отримало лише 27,6 балів зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано червоним кольором. У цих містах терміново потрібно вирішувати проблеми із прозорістю, використовуючи наявні рекомендації.

За які сфери місто отримало найменшу кількість балів? Наскільки Покровськ є прозорим у порівнянні з іншими містами регіону? Що необхідно змінити в місті, щоб виправити ситуацію? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.

 

Спікери події:

  • Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparent Cities/Прозорі міста»;
  • Анатолий Котов, ассистент напрямку;
  • Руслан Требушкін, міський голова Покровська;
  • Александр Прозоров, Начальник інформаційної та внутришньої політики Покровської міської ради

 

Особливу увагу фахівці TI Україна приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Інші новини