08 січня 2019, в 22:00
Відкрита лекція “Дайджест сумських зрадоперемог 2018 року” та презентація програми Transparent Cities/Прозорі міста

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації ТransparencyInternational запрошує всіх охочих на відкриту лекцію “Дайджест сумських зрадоперемог 2018 року” та презентацію програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

Спільно ми поговоримо про те, чим жили Суми у 2018 році, що хорошого та поганого трапилося у місті за рік, як змінювалося та трансформувалося місто. Окрім цього презентуємо діяльність Програми Transparent Cities/Прозорі міста, яку впроваджує Тransparency International Ukraine
 

Захід відбудеться у місті Суми 5 лютого о 16:00 за адресою вул. Кузнечна, 2 (Розумний хаб). Реєстрація з 15:30. Обов’язкова реєстрація за посиланням  //bit.ly/2TUOqGRДедлайн реєстрації – 4 лютого.

 

Про зради та перемоги року розкажуть Максим Корнієнко, керівник секретаріату “Сумської платформи реформ” та Дмитро Тищенко, ГО “Місто розумних”. Програму Transparent Cities/Прозорі міста презентують Катерина Цибенко, керівниця програми та Анатолій Котов, асистент програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

 

Контактна особа:

Аліна Кобенко,

менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org

 

Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.

Інші новини