05 березня 2019, в 22:00
Відкрита лекція “Змінюючи місто: як громада може вплинути на діяльність міських рад” та презентація програми Transparent Cities/

Акредитований представник глобального руху Transparency International в Україні запрошує всіх охочих на відкриту презентацію “Змінюючи місто: як громада може вплинути на діяльність міських рад”.

 

Спільно ми поговоримо про те, які інструменти впливу на процеси прийняття рішень  є у громади та як зробити так, щоб міська рада дослухалася до містян. Окрім цього, презентуємо діяльність Програми Transparent Cities/Прозорі міста, яку впроваджує Тransparency International Ukraine, та розповімо чим програма може бути корисною для громади міста Покров, а також спільно спробуємо знайти шляхи вирішення проблем міста.

 

Захід відбудеться у місті Покров 27 березня о 14:00 за адресою вул. Центральна, буд.7 (Центральна міська бібліотека для дорослих, Молодіжний арт-центр). Реєстрація з 13:30. Обов’язкова реєстрація за посиланням  //goo.gl/forms/1V1vOftPle9OLnKf1 . Дедлайн реєстрації – 25 березня.

 

Спікери:  Анатолій КОТОВ, асистент програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

Контактна особа:

Аліна Кобенко,

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org

 

 

Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.

Інші новини