38
Прозорість
Місце в рейтингу
53.50
Загальний бал
22
Підзвітність
Місце в рейтингу
13.50
Загальний бал
Прозорість та Підзвітність
Прозорість
Підзвітність
Інформація про роботу органу місцевого самоврядування
6.40/0.50
Доступ та участь
7.20/2.50
Закупівлі
1.00/0.00
Житлова політика
3.00/0.00
Бюджетний процес
4.00/2.00
Фінансова та матеріальна допомога, гранти
5.00/0.00
Соціальні послуги
1.00/0.00
Кадрові питання
1.00/0.00
Антикорупційна політика та професійна етика
5.90/4.00
Землекористування та будівельна політика
2.50/0.00
Комунальні підприємства
1.20/2.00
Комунальне майно
3.00/0.00
Освіта
2.80/0.00
Інвестиції та економічний розвиток
9.50/2.50
Прозорість
Підзвітність

Бажаєте долучитися до оцінювання підзвітності Вашого міста? Перший крок — зареєструйтеся на онлайн-платформі Transparent Cities.

 

Рейтинг підзвітності охоплює 50 міст України, з переліком усіх міст-учасників Ви можете ознайомитися у вкладці меню «Рейтинг підзвітності 50 міст». Якщо Ваше місто входить до Рейтингу — перейдіть у картці міста на 2021 рік оцінювання. Далі — залиште деталізований відгук щодо виконання того чи іншого індикатора у 14 сферах діяльності місцевої влади. Для цього перейдіть до переліку сфер, натисніть на потрібну сферу, оберіть у випадаючому списку індикатор і прокоментуйте його. Кожен індикатор містить детальну інструкцію, яка допоможе Вам у виставленні оцінки.

 

Ви також можете залишити загальний відгук, або ж переглянути усі відгуки щодо стану підзвітності міста. Для цього скористайтеся відповідними кнопками праворуч.

Загальний бал
13.50
Місце в рейтингу
22
Динаміка порівняно з попереднім роком
-13
Деталізований рейтинг
Напрямок
за 20212021
Максимум Макс.
I01-1
Чи міська рада дотримується практики прозорого ухвалення рішень?
I02
Чи відповідає порядок денний засідань виконавчого комітету тим питанням, які фактично розглядаються під час засідання?
I03
Чи містять анонси засідань ОМС: а) дату та час проведення; б) місце проведення; в) порядок денний / перелік питань?
I04
Чи проводяться засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування публічно і гласно?
A01-1
Чи може громадськість брати участь у засіданнях координаційного органу міської ради (президії, колегії, погоджувальної ради, депутатського дня, зборів тощо)?
A02-1
Чи може громадськість брати участь у засіданнях постійних комісій ради?
A03-1
Чи може громадськість брати участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради?
A04-1
Чи може громадськість брати участь у пленарних засіданнях міської ради?
A05-1
Чи звітує міський голова про свою діяльність за підсумками року на відкритих зустрічах з громадою?
A06
Чи існує версія офіційного вебсайту міської ради для користувачів з вадами зору?
A07-1
Чи належним чином міська рада розглядає петиції?
A08
Чи можливо поставити питання до міської ради та її органів дистанційно й отримати відповідь?
T01
Чи комунікують представники міської ради на спеціальному публічному сервісі з питань закупівель (наприклад, DOZORRO)?
T02-1
Чи реагують представники міської ради на звернення* у сфері публічних закупівель? * Звернення щодо порушень закупівельних процедур, які містять ідентифікатор закупівель і направлені до структурного підрозділу міської ради або підпорядкованого їй замовника.
H01-1
Чи належним чином функціонує система розгляду заяв на службове житло?
H02-1
Чи оприлюднено на офіційному або іншому спеціалізованому вебсайті інформацію про приміщення, які були виведені із статусу службових?
B01
Чи проводяться відкриті бюджетні слухання?
B02-1
Чи звітують представники ОМС публічно перед територіальною громадою про виконання бюджету за минулий рік?
B05
Чи реалізовано всі проєкти бюджету участі, які перемогли в голосуванні?
B06
Чи залучена громадськість* до процесу реалізації бюджету участі? * Депутати міської ради не враховуються як представники громадськості.
F01
Чи звітує міська рада перед громадськістю щодо виконання проєктів переможців конкурсу з розподілу коштів між інституціями громадянського суспільства (окрім бюджету участі)?
F02
Чи проводяться засідання конкурсних комісій з розподілу коштів відкрито і гласно?
S01-1
Чи створено виконавчими органами міської ради, які здійснюють повноваження у сфері соціального захисту населення, електронну форму зворотного зв'язку щодо якості наданих послуг?
S03
Чи проводяться конкурси із залучення недержавних суб'єктів до надання соціальних послуг відкрито і гласно?
S04
Чи звітує ОМС про результати проведення соціального замовлення?
R02-1
Чи обіймають депутати міської ради посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів або посади службовців ОМС?
R03
Чи звітують депутати міської ради про свою діяльність?
AC01
Чи притягуються депутати міської ради до відповідальності за неетичну поведінку?
AC02
Чи притягуються до відповідальності за неетичну поведінку посадові особи органів місцевого самоврядування, співробітники комунальних підприємств, установ та організацій, товариств, а також організацій, що частково фінансуються з місцевого бюджету?
L01-1
Чи оприлюднена на офіційному вебсайті міської ради, відповідного уповноваженого комунального підприємства (далі — КП), міського органу архітектури та містобудування або іншому спеціалізованому вебсайті повна інформація про всі рекламні засоби / конструкції?
L03
Чи оприлюднює виконавчий орган з питань державного архітектурно-будівельного контролю інформацію про свою діяльність: а) графік планових перевірок; б) результати перевірок; в) реєстр виданої дозвільної документації?
L04-1
Чи здійснює архітектурно-містобудівна рада свою діяльність відкрито та гласно?
L05-1
Чи затверджена та оприлюднена на вебсайті міської ради або спеціальному вебпорталі комплексна схема розміщення тимчасових споруд?
L06-1
Чи оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради або іншому спеціалізованому вебресурсі реєстри договорів про оренду земельних ділянок, укладених протягом останніх 2 років?
L07-1
Чи оприлюднено перелік земельних ділянок для здійснення забудови, які, зокрема, підлягають продажу окремими лотами на електронних аукціонах?
L08
Чи прозоро виконуються роботи з видалення або обрізки зелених насаджень у місті?
C01-1
Чи звітують публічно про свою діяльність КП, які здійснюють діяльність у сферах: а) водопостачання та водовідведення; б) теплопостачання; в) електротранспорту; г) перевезення (громадський транспорт); ґ) вивезення або утилізації сміття; д) організації паркування; е) рекламної діяльності?
C04-1
Чи визначені річні ключові показники результативності/ефективності КП і комунальних товариств, у статутному капіталі яких 50 % та більше акцій (часток) належать територіальній громаді, які здійснюють діяльність у згаданих нижче сферах, та чи оприлюднюються звіти про їх виконання? а) водопостачання та водовідведення; б) теплопостачання; в) електротранспорту; г) перевезення (громадський транспорт); ґ) вивезення або утилізації сміття; д) організації паркування; е) рекламної діяльності?
C05-1
Чи проводяться конкурси на посади керівників КП (окрім КНП) і комунальних товариств (не враховуючи некомерційні КП), у статутному капіталі яких 50 % та більше акцій (часток) належать територіальній громаді?
C06-1
Чи проводять КП відкриті слухання та чи оприлюднюють економічне обґрунтування зміни тарифів на послуги: а) центрального водопостачання й водовідведення; б) теплопостачання; в) захоронення та перероблення побутових відходів?
C08
Чи активно міська рада користується платформою або інструментом реагування на скарги і звернення громадян* (центр звернень, контактний центр, форма звернень)? *Наприклад, «Відкрите місто», форми звернень.
U02
Чи висвітлює виконавчий орган міської ради у сфері управління комунальним майном процедуру надання згоди орендарю на здійснення невід’ємних поліпшень нежитлового комунального майна?
E01-1
Чи оприлюднені документи фінансової звітності освітніх закладів (заклади середньої освіти, заклади дошкільної освіти) за минулий рік: а) кошторис; б) фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів; в) благодійна допомога (за наявності); г) кошти з інших джерел, зокрема грантові кошти (за наявності)?
E02-1
Чи проводяться конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності відкрито і прозоро?
D01-1
Чи проводяться електронні аукціони для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі та тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю?
D03
Чи розподіляються ресурси на підтримку підприємництва на основі прозорого конкурсу?
D04
Чи забезпечує відповідальна постійна комісія розробку експертних висновків до проєктів регуляторних актів, які надійшли на розгляд ради?
D05
Чи заслуховує міська рада щорічний звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами?