11 листопада 2018, в 22:00
Бізнес-бранч «Прозорість. Інвестиції. Співпраця»

Команда Програми Transparent Cities/Прозорі міста спільно з Transparency International Україна запрошують на бізнес-бранч «Прозорість. Інвестиції. Співпраця», в рамках якого для бізнес-структури та представники міськрад матимуть можливість зустрітися на одному майданчику для налагодження співпраці, а також дізнатися більше про інструменти розвитку бізнесу та переваги наявності прозорого інвестиційного сектору на місцях.

Захід відбудеться 26 листопада з 13.00 до 17.00 за адресою місто Київ, вул.Хрещатик, 10 (IHub).

Бранч тематично буде складатися з двох частин:

  • Інструменти відкриття та розвитку бізнесу
  • Вигоди від прозорості для місцевої влади та бізнесу

В рамках першої частини буде презентована платформа BRDO та її можливості для бізнесу; Prozorro.Продажі розкажуть про свої аукціони та чим вони можуть бути корисними для бізнесу; також ви дізнаєтесь як розвивати бізнес за допомогою модуля бізнес аналітики.

У другій частині зупинимось на питаннях спроможності муніципалітетів у сфері інвестицій та дізнаємось від представників міськрад, які успішно співпрацюють з інвесторами, які перспективи відкриває для міст дотримання кращих практик прозорості, а також презентуємо Аналітичний звіт «Як забезпечити прозорість інвестиційного сектору в містах» та інтерактивну інфографіку, яка включає у себе всі рекомендації для міст щодо підвищення прозорості інвестиційного сектору.

І, звісно, в учасників буде можливість поспілкуватися у неформальній атмосфері за кавою – ми сподіваємось, що захід стане майданчиком для потенційної співпраці між відповідальними бізнес-структурами та муніципалітетами, які прагнуть до прозорості.

Ми хочемо, щоб для вас подія пройшла цікаво та комфортно. Тому просимо зареєструватися за посиланням, щоб підготувати вільне місце  в залі для всіх бажаючих //goo.gl/forms/yg9vuKbbE7wnRzBj2

 

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проекту, ел.адреса kotov@ti-ukraine.org, м.т. 0973984638

Завантажити програму заходу.

Щиро сподіваємось побачити Вас серед гостей нашого заходу!

Інші новини