20 серпня 2019, в 21:00
Київ — одна з найпрозоріших європейських столиць!

Це — результати дослідження експертів під егідою Transparency International Slovensko. Поряд із Києвом вгорі рейтингу опинилися Вільнюс, Мадрид, Прага, Приштина і Таллінн.
Дізнайтеся більше ▶️

Пілотне дослідження проводили представники Transparency International з 20 країн. Зокрема українську столицю вивчала менеджерка програми Transparent cities/Прозорі міста Катерина Цибенко. У 2018 році експерти оцінили 26 столиць за 14 індикаторами. Зокрема, враховувалися наявність і доступність даних про бюджет міста й закупівлі, про мера, депутатів та їхню роботу, а також доступ до публічної інформації. Експерти вивчали сайти місцевої влади і відповіді на запити.

“Київ опинився в лідерах цього пілотного дослідження, зокрема, завдяки зручній національній системі публічних закупівель ProZorro, публічному реєстру електронних декларацій і повноті інформації на сайті Київської міської ради. Але водночас у нас немає реєстру лобістів, як, наприклад, у Мадриді, інформації про зарплату мера та його радників", — розповів виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик

Вітаємо Київську міську раду з чудовим результатом! Проте, це насправді не привід розслаблятися, а чергове нагадування, як варто вдосконалюватися кожному місту, аби стати більш відкритим для громадян.

Інші новини