05 травня 2023, в 14:04
Можливості для громад, ГО, бізнесу та активістів

Програма «Transparent cities/Прозорі міста» Transparency International Ukraine продовжує сприяти посиленню міст та громад навіть під час війни.

Зібрали актуальні можливості для міст, неурядових організацій та активістів, які допоможуть долучитися та реалізувати успішні проєкти у напрямку економічного розвитку, прозорості та відбудови на місцевому рівні.

 

Можливості для міст та громад

 • Енергоефективність громадських будівель. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосило про відбір проєктів термомодернізації громадських будівель для їх подальшого фінансування коштом Європейського інвестиційного банку. 

Заявки приймаються до 3 червня. Більше: https://mtu.gov.ua/news/34157.html

 • Грантова програма на відновлення медичних закладів. Компанія «Делойт» надає гранти на відновлення надання медичних послуг у регіонах, що були деокуповані чи зазнають значного тиску на систему охорони здоров’я у зв’язку з війною. 

Заявки приймаються до 30 вересня 2024 року. Більше: https://bit.ly/3LXZr7X

 • Гранти на зміцнення громадянського суспільства на деокупованих територіях. За підтримки USAID проводиться конкурс на створення нових можливостей для зміцнення спроможності ОГС брати участь і нарощувати своє лідерство у процесах відновлення та розвитку звільнених від російської окупації територій. 

Заявки приймаються до 31 травня. Більше: https://bit.ly/42eialK

 

Можливості для громадського сектору

 • Нагальні потреби ОГС. В рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» відбувається конкурс на отримання грантів задля забезпечення виживання та адаптації організацій громадянського суспільства за кризових умов війни.

Заявки приймаються до 15 травня 2025 року. Більше: https://bit.ly/3p756zL

 • Грантовий проєкт для інтеграційних культурних заходів. Проєкт «Culture Helps / Культура допомагає» відкриває конкурс заявок на мінігранти для культурних організацій, які працюють із людьми, що через російську агресію покинули свої домівки і тепер потребують інтеграції у новому середовищі. 

Заявки приймаються до 31 травня. Більше: https://bit.ly/42tFAmy

 • Багатофункційні гранти для ГО. The German Marshall Fund of the United States оголошує новий прийом заявок на різноформатні грантові програми для реалізації проєктів громадських організацій та незалежних медіа.

Більше: https://bit.ly/3NZ52g3

 • Підтримка центрів, що працюють з ВПО. Програма “Єднання заради дії” надає можливості співпраці центрам/хабам ВПО або НУО, які мають приміщення для проведення активностей для внутрішньо переміщених осіб у низці регіонів України.

Заявки приймаються до 15 травня. Більше: https://bit.ly/44xyWxx

 • Забезпечення потреб постраждалих внаслідок війни. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у партнерстві з французькою організацією ERIM оголосили конкурс на отримання грантів для реалізації ініціатив, що сприяють вирішенню нагальних проблем постраждалого внаслідок війни населення.

Заявки приймаються до 26 травня. Більше: http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=7166

 

Можливості для українського бізнесу

 • Гранти для жіночих та сімейних підприємств. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» приймає заявки від малих та середніх сімейних і жіночих підприємств, які хочуть відновити чи розширити свою діяльність.

Заявки приймаються до 24 липня. Більше: https://bit.ly/3Vxx0RD

 • Відновлення фермерства. Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму допомоги дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи

Більше: https://bit.ly/3LZ0nJo

 • Співфінансування переробки аграрних культур. Програма USAID з аграрного і сільського розвитку надає можливості для співфінансування проєктів з доробки і переробки зернових, олійних та бобових культур на різноманітні промислові та продовольчі продукти. 

Заявки приймаються до 15 травня. Більше: https://bit.ly/44AAXcf

 • Грошові нагороди молодіжним соціальним стартапам. Social Impact Award надає допомогу найбільш перспективним проєктам молодих соціальних підприємців.

Заявки приймаються до 26 травня 2025 року. Більше: https://ukraine.socialimpactaward.net/

Інші новини