13 листопада 2018, в 22:00
В Полтаві відбулася презентація Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 міст України

1,2 балів з 20 можливих.

Саме стільки Полтава отримала за прозорість інвестиційного сектору. Такими є результати дослідження Прозорості інвестиційного сектору міста, проведене за методологією Transparency International Україна.

13 листопада в Полтаві відбулася презентація Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 міст України, на яку було запрошено представників міськради, журналістів, активістів. На заході були представлені результати дослідження, проведеного у сотні найбільших міст України і в якому місто зайняло 88 місце.

Характеризуючи стан з прозорістю інвестиційного сектору в Києві, координаторка програми «Прозорі міста» у Transparency International Катерина Цибенкозазначила: «В рейтингу інвестиційної прозорості [i]Полтава здобула бали за наявність регуляторних актів на сайті міськради та інвестиційний портал. За всі інші 15 індикаторів методології рейтингу Полтава має нулі. Найперше, що ми рекомендуємо – це підключитися  до Платформи ефективного регулювання та попрацювати над запровадження електронних аукціонів для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі».

Анатолій Котов, координатор проекту «Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків», охарактеризував важливість проекту наступним чином: «Проект направлений на те, щоб підняти прозорість на рівні міста в інвестиційному секторі. Були проаналізовані сайти міських рад за 17 показниками, які відображають інвестиційну сферу (наявність геопорталу, наявність інвестиційного паспорту міста та інше).  Результатом проекту має стати підвищення балів в рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України як мінімум в 10 містах».

ТІ Україна продовжує працювати над прозорістю у регіонах України і активно мотивувати представників місцевого самоврядування бути більш прозорими. Адже відкритість та прозорість є основними умовами для зменшення рівня корупції.

[i] Повний перелік рекомендацій, які потрібно виконати, можна подивитися за посиланням /rejtynh-investytsijnoho-sektoru/

Інші новини