06 лютого 2019, в 22:00
Відкрита лекція “Змінюючи місто: як громада може вплинути на діяльність міських рад та яка роль комунікацій у цьому процесі»

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації ТransparencyInternational запрошує всіх охочих на відкриту лекцію “Змінюючи місто: як громада може вплинути на діяльність міських рад та яка роль комунікацій у цьому процесі”.

 

Спільно ми поговоримо про те, які інструменти впливу на процеси прийняття рішень у місті є громади та як зробити так, щоб міська рада дослухалася до містян. Окремо зупинимося на питаннях комунікації своїх успіхів (для міськрад та активістів) – як це робити правильно, для кого і чому це важливо. Окрім цього, презентуємо діяльність Програми Transparent Cities/Прозорі міста, яку впроваджує Тransparency

International Ukraine, та розповімо чим програма може бути корисною для громади міста Хмельницький, а також спільно спробуємо знайти шляхи вирішення проблем міста.

 

Захід відбудеться у місті Хмельницький 21 лютого о 16:00 за адресою Вул. Проскурівська 65 (Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва). Реєстрація з 15:30. Обов’язкова реєстрація за посиланням //goo.gl/forms/s0knGsILvaLJyoTA3Дедлайн реєстрації – 20 лютого.

 

Спікери: Аліна КОБЕНКО, менеджер з комунікацій Тransparency InternationalУкраїна та Анатолій КОТОВ, асистент програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

 

Контактна особа:

Аліна Кобенко,

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org

 

 

Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.

Інші новини