33
Прозорість
Місце в рейтингу
53.70
Загальний бал
25
Підзвітність
Місце в рейтингу
11.50
Загальний бал
Прозорість та Підзвітність
Прозорість
Підзвітність
Інформація про роботу органу місцевого самоврядування
6.60/0.00
Доступ та участь
7.30/1.50
Закупівлі
0.00/0.00
Житлова політика
1.50/0.00
Бюджетний процес
3.00/1.00
Фінансова та матеріальна допомога, гранти
4.50/0.00
Соціальні послуги
1.00/0.00
Кадрові питання
1.00/1.00
Антикорупційна політика та професійна етика
6.50/2.00
Землекористування та будівельна політика
4.50/2.00
Комунальні підприємства
1.90/2.00
Комунальне майно
5.00/2.00
Освіта
2.50/0.00
Інвестиції та економічний розвиток
8.40/0.00
Прозорість
Підзвітність

Бажаєте долучитися до оцінювання підзвітності Вашого міста? Перший крок — зареєструйтеся на онлайн-платформі Transparent Cities.

 

Рейтинг підзвітності охоплює 50 міст України, з переліком усіх міст-учасників Ви можете ознайомитися у вкладці меню «Рейтинг підзвітності 50 міст». Якщо Ваше місто входить до Рейтингу — перейдіть у картці міста на 2021 рік оцінювання. Далі — залиште деталізований відгук щодо виконання того чи іншого індикатора у 14 сферах діяльності місцевої влади. Для цього перейдіть до переліку сфер, натисніть на потрібну сферу, оберіть у випадаючому списку індикатор і прокоментуйте його. Кожен індикатор містить детальну інструкцію, яка допоможе Вам у виставленні оцінки.

 

Ви також можете залишити загальний відгук, або ж переглянути усі відгуки щодо стану підзвітності міста. Для цього скористайтеся відповідними кнопками праворуч.

Загальний бал
11.50
Місце в рейтингу
25
Динаміка порівняно з попереднім роком
-
Деталізований рейтинг
Напрямок
за 20202020
Максимум Макс.
I01
Чи міська рада дотримується практики прозорого ухвалення рішень?
I02
Чи відповідає порядок денний засідань виконавчого комітету тим питанням, які фактично розглядаються під час засідання?
A01
Чи може громадськість брати участь у засіданнях координаційного органу міської ради (президії, колегії, погоджувальної ради, депутатського дня, зборів тощо)?
A02
Чи може громадськість брати участь у засіданнях постійних комісій ради?
A03
Чи може громадськість брати участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради?
A04
Чи може громадськість брати участь у пленарних засіданнях міської ради?
A05
Чи звітує міський голова про свою діяльність на відкритих зустрічах з громадою?
A06
Чи існує версія офіційного вебсайту міської ради для користувачів з вадами зору?
A07
Чи належним чином міська рада розглядає електронні петиції?
T01
Чи комунікують представники міської ради на спеціальному публічному сервісі з питань закупівель (наприклад, DOZORRO)?
T02
Чи реагують представники міської ради на інформацію про порушення у сфері публічних закупівель?
H01
Чи належним чином функціонує система розгляду заяв на службове житло?
H02
Чи оприлюднено на офіційному або іншому спеціалізованому вебсайті реєстр приватизованих службових приміщень і чи містить він інформацію про: а) дату виведення житла зі службового житлового фонду; б) підставу для виведення житла зі статусу службового; в) дату приватизації; г) підстави для приватизації; ґ) дані про житлову площу (адресу, площу житла); д) особу, яка приватизувала житлову площу?
B01
Чи проводяться відкриті бюджетні слухання?
B02
Чи звітують представники органу місцевого самоврядування публічно перед територіальною громадою про виконання бюджету за минулий рік?
B03
Чи оприлюднює міська рада на офіційному вебсайті інформацію про будівництво, реконструкцію, капітальні ремонти об'єктів комунальної інфраструктури згідно з міжнародними стандартами CoST IDS?
B04
Чи залучена громадськість до процесу реалізації бюджету участі?
B05
Чи реалізовано всі проєкти бюджету участі, які перемогли в голосуванні?
F01
Чи звітує міська рада перед громадськістю щодо виконання проєктів переможців конкурсу з розподілу коштів між інституціями громадянського суспільства (окрім бюджету участі)?
F02
Чи проводяться засідання конкурсних комісій з розподілу коштів відкрито і гласно?
S01
Чи розроблено й оприлюднено виконавчими органами міської ради, які здійснюють повноваження у сфері соціального захисту населення, електронну форму зворотного зв'язку щодо якості наданих послуг?
S02
Чи проводяться конкурси або аукціони із залучення недержавних суб'єктів до надання соціальних послуг за результатами визначення потреб населення в соціальних послугах (соціального замовлення)?
R01
Чи проводяться відкриті конкурси на вакантні посади у виконавчі органи міської ради?
R02
Чи обіймають депутати (-ки) міської ради за сумісництвом посади керівників (-ць) комунальних підприємств або посади службовців (-иць) органів місцевого самоврядування?
AC01
Чи притягуються депутати міської ради до відповідальності за неетичну поведінку?
AC02
Чи притягуються до відповідальності за неетичну поведінку посадові особи органів місцевого самоврядування, співробітники комунальних підприємств, установ та організацій, товариств, а також організацій, що частково фінансуються з місцевого бюджету?
L01
Чи оприлюднена на офіційному вебсайті міської ради, відповідного уповноваженого КП, міського органу архітектури та містобудування або іншому спеціалізованому вебсайті повна інформація про всі рекламні засоби / конструкції?
L02
Чи створений реєстр містобудівних умов та обмежень і чи реагує орган місцевого самоврядування на порушення у виконанні забудовником містобудівних умов та обмежень?
L03
Чи оприлюднює виконавчий орган з питань державного архітектурно-будівельного контролю інформацію про свою діяльність: а) графік планових перевірок; б) результати перевірок; в) реєстр виданої дозвільної документації?
L04
Чи здійснює архітектурно-містобудівна рада свою діяльність відкрито та гласно?
L05
Чи затверджена та оприлюднена на вебсайті міської ради або спеціальному вебпорталі комплексна схема розміщення тимчасових споруд?
L06
Чи оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради або іншому спеціалізованому вебресурсі реєстри договорів про оренду земельних ділянок, укладених протягом останніх 2 років?
L07
Чи оприлюднено перелік земельних ділянок для здійснення забудови, які, зокрема, підлягають продажу окремими лотами на земельних торгах?
L08
Чи прозоро виконуються роботи з видалення або обрізки зелених насаджень у місті?
C01
Чи звітують публічно про свою діяльність комунальні підприємства, які здійснюють діяльність у сферах: а) водопостачання та водовідведення; б) теплопостачання; в) електротранспорту; г) перевезення (громадський транспорт); ґ) вивезення або утилізації сміття; д) організації паркування; е) реклами?
C02
Чи регулярно оприлюднюють та оновлюють КП інформацію про договори та проплати, а також виконання угод по фінансовому лізингу на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів (Spending.gov.ua)?
C03
Чи розглядають скарги й звернення громадян комунальні підприємства й товариства, у статутному капіталі яких 50% та більше акцій (часток) належать територіальній громаді?
C04
Чи визначено ключові показники результативності/ефективності комунальних підприємств та товариств (у тому числі некомерційних), у статутному капіталі яких 50% та більше акцій (часток) належать територіальній громаді?
C05
Чи проводяться конкурси на посади керівників комунальних підприємств та товариств (не враховуючи некомерційні комунальні підприємства), у статутному капіталі яких 50% та більше акцій (часток) належать територіальній громаді відкрито та гласно?
C06
Чи проводять комунальні підприємства відкриті слухання та чи оприлюднюють економічне обґрунтування зміни тарифів на послуги а) центрального водопостачання й водовідведення б) теплопостачання в) захоронення та перероблення побутових відходів?
C07
Чи оприлюднено за останні 2 роки на сайті міської ради або на сайтах відповідних некомерційних комунальних підприємств та товариств*, які частково фінансуються громадою, інформацію про зміну тарифів на послуги? *Некомерційні комунальні підприємства - музичні та художні школи, комунальні стоматологічні поліклініки, комунальні поліклініки, які надають в тому числі платні послуги
U01
Чи проводяться засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування публічно та гласно?
U02
Чи висвітлює виконавчий орган міської ради у сфері управління комунальним майном процедуру надання згоди орендарю на здійснення невід’ємних поліпшень нежитлового комунального майна?
E01
Чи оприлюднені документи фінансової звітності освітніх закладів (заклади середньої освіти, заклади дошкільної освіти) за попередній рік: а) кошторис; б) фінансовий звіт; в) благодійна допомога (за наявності); г) кошти з інших джерел, зокрема грантові кошти (за наявності).
E02
Чи проводяться конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності відкрито і прозоро?
D01
Чи проводяться електронні аукціони для продажу прав на розміщення тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю?
D02
Чи розподіляються ресурси на підтримку підприємництва через конкурсні механізми на основі відкритих конкурсів?